دسته‌بندی نشده

ساماندهی کوره‌های آجرپزی و فضاهای بی‌دفاع شهری منطقه ۱۹

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی هدایت شهردار منطقه ۱۹  گفت: پس از تشکیل جلسات و بازدیدهای متعدد اعضای کمیسیون ماده 5 از سطح ناحیه 3 و تصویب طرح بازنگری در کارگروه فنی، امروز جلسه ای با حضور شهردار تهران و معاون وزیر راه و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی ایران برگزار شد و این طرح مورد تصویب کمیسیون ماده 5 قرار گرفت.

به گفته شهردار منطقه 19 هدف از اجرای این طرح رفع مغایرت کاربری‌های موجود شکل گرفته، ساماندهی عرصه‌های ناکارآمد، تامین خدمات برای شهروندان ، جلوگیری از روند گسترش سکونت‌گاه‌های غیررسمی ،تفکیک غیر مجاز و تصرفات غیرقانونی است.

وی افزود: ساماندهی کوره‌های آجرپزی و فضاهای بی‌دفاع شهری، ارتقای سرزندگی، تحریک توسعه در منطقه و ایجاد فضای اشتغال پاک از دیگر اهدافی است که طرح بازنگری ناحیه 3 منطقه 19 دنبال می کند.

هدایت در ادامه ضمن قدردانی از اهتمام شهردار تهران به موضوعات و مشکلات ناحیه 3 منطقه 19 به عنوان یکی از نواحی ویژه شهر تهران ، یادآور شد: طرح بازنگری ناحیه 3 منطقه 19 پس از تصویب نهایی در کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران به شورای عالی معماری و شهرسازی ایران ارسال شد تا پس از تصویب در این شورا اقدامات اجرای آن آغاز شود شاهد اتفاقات خوب برای جنوب شهر و شهروندان فهیم این منطقه باشیم.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا