دسته‌بندی نشده

سیاست ما دستگیری و ارشاد پرسنل خطاکار است نه اینکه مچ‌ آن‌ها را بگیریم

تصویر بنر


حجت‌الاسلام وال سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، اظهار کرد: من هم مثل سایر افراد گاهی خطا می‌کنم و از این رو سیاست بنده در کار دستگیری است نه مچ‌گیری و سعی‌ام بر این است که همواره خدمتگزار زیر مجموعه خود در دستگاه نیروی انتظامی باشم.

وی در ادامه تصریح کرد: بنده جز به رشد و تعالی معنوی نیروهای زیر مجموعه خود در ناجا، به چیز دیگری نمی‌اندیشم و عمل نمی‌کنم و نیروها اگر این موضوع را بدانند، قطعا محبت و اعتماد دو جانبه میان من و آن‌ها بیشتر خواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: متاسفانه ما نمی‌توانیم همه موارد مذکور را به همه همکاران برسانیم و منتقل کنیم و اگر کسی از پرسنل ما در نیروی انتظامی برای بار اول خطایی مرتکب شد، قابل بخشش است و ما به دنبال پرونده سازی برای چنین افرادی نیستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ادیانی همچنین اضافه کرد: آمار پرسنل ارجاع شده به عقیدتی سیاسی ناجا مشخص است و پس از بخشش بار اول، باز هم در خطای دوم مورد ارشاد قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: تکرار مکرر خطای پرسنل در نیروی انتظامی موجب می‌شود تا افراد این چنینی را به کمیسیون مشترک ناجا با سازمان حفاظت ارجاع دهیم و البته باز هم بخش زیادی از اقدامات در این مرحله هم شامل تذکرات و ارشاد فرد می‌شود.

رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی تصریح کرد: در برخی از موارد مجازات پرسنل خطاکار ناجا، تصمیم بر یک ماه انفصال از خدمت و برخوردهای این چنینی می‌شود.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا