دسته‌بندی نشده

فرمانداری باید نرخ کرایه تاکسی‌ها را تایید کند

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در تشریح مصوبات دویست و دهمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: توقع مدیرت شهری از تصمیم گیران کشوری این است که اختیارات قانونی شورا‌ها به این نهاد تفویظ شود که با این اقدام شهروندان خواسته‌های و مشکلات خود را می‌توانند از مدیریت شهری طلب کنند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حضور شهردار تهران در صحن این شورا گفت: شهردار تهران برای ارایه لایحه‌ای دو فوریتی محرک چرخه اقتصادی با تمرکز بر صنعت ساخت و ساز اقتصادی در جلسه شورای شهر تهران حاضر شد.

هاشمی در تشریح جلسه هم اندیشی صبح امروز گفت: از ساعت ۷ صبح جلسه هم اندیشی بین اعضای شورای شهر برگزار شد و برخی از اعضا بر این نظر بودند که خواسته‌های شورای شهر در ستاد کرونا درست مطرح نمی‌شود و امروز تصمیم گرفتیم که دیگر مسائل و اختلاف‌ها را رسانه‌ای نکنیم و به گونه‌ای امروز بین شورای شهر و دیگر نهاد‌ها آتش بس اعلام کردیم.

او با اشاره به حواشی اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان‌حمل و نقل عمومی گفت: توصیه ما این است برای حمل و نقل عمومی استفاده از ماسک اجباری شود و تهران باید موضوع استفاده از ماسک را دنبال کند، اما چگونگی نحوه تهیه و توزیع پنج میلیون ماسک (به میزان‌سفر با حمل و نقل عمومی) و امکان عملیاتی شدن استفاده از آن را تا به امروز ارائه نشده است.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که سرانجام نرخ کرایه تاکسی به چه شکل می‌شود، افزود: نرخ کرایه‌ها باید به تایید فرمانداری برسد و این موضوع باید در وزارت کشور مطرح و تصمیم گیری شود.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا