قضایی و حقوقی

قوه قضاییه از سوء استفاده کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی نمی گذرد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز غلامحسین اژه ای صبح چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان البرز، با اشاره به اینکه قوه قضاییه از کسانی که از ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی سوءاستفاده کرده‌اند، نمی‌گذرد، اظهار کرد: از کسی که در این شرایط مواد اولیه را با ارز چهار هزار و ۲۰۰ وارد می‌کند اما دست به تولید نمی‌زند، نمی‌توان چشم پوشی کرد.

وی با بیان اینکه برخی از جایگاه اجتماعی و دولتی خود سواستفاده می‌کند، گفت: قوه قضاییه با این افراد برخورد می‌کند.

معاون اول قوه قضاییه با تاکید بر اینکه از فعالان اقتصادی که برای رونق تولید تلاش می‌کنند، حمایت می‌کند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و مقابله با تحریم‌های دشمنان تحقق اقتصاد مقاومتی است.

اژه ای با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری بر حمایت از تولد داخلی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید دارند، گفت: رونق اقتصاد کشور رمز ایستادگی مقابل دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه قوه قضاییه برای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی با تمام توان از سرمایه‌گذاری صحیح و فعایت اقتصادی حمایت می‌کند، افزود: تحقق این مهم باعث رونق اقتصادی می شود.

معاون اول قوه قضاییه در بخش دیگری با بیان اینکه عده‌ای به خاطر منفعت دنیا و برای شاد کردن دل دشمن گام بر می‌دارند، گفت: از کسی که در این شرایط مواد اولیه را با ارز چهار هزار و ۲۰۰ وارد می‌کند اما دست به تولید نمی‌زد و اجناس را احتکار می‌کند، نمی‌توان چشم پوشی کرد.

اژه ای با تاکید بر اینکه برای رونق اقتصادی و پیشرفت نظام اسلامی باید با روحیه انقلابی و اعتماد به وعده‌های الهی در مسیر گام برداریم، افزود: ما نباید از عملکرد دشمن ناامید شویم.

ادامه دارد…

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا