دسته‌بندی نشده

هاشمی: برکناری شهردار منطقه 9 به دلیل عدم مدیریت حواشی افتتاح زیرگذر استاد معین بود- اخبار اجتماعی – –

تصویر بنر


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ محسن هاشمی در حاشیه برگزاری صد و نود هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران برگزار شد و به مسائل داخلی شورا اشاره شد.

وی تصریح کرد:‌ در این جلسه چند مسئله از جمله رفتاری که بعضا صداوسیما با برخی از اعضای شورای شهر تهران انجام می‌دهد بررسی شد؛ به طوری که در برخی از مواقع از آنها برای حضور در برنامه‌های صدا و سیما دعوت به عمل می‌آورد اما به محض اینکه اعضا در سازمان صدا و سیما حاضر می‌شوند به آنها اعلام می‌کنند که برنامه آنها لغو شده یا حضور آنها آفیش نشده است.

هاشمی تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز به مسئله حواشی پیش آمده در ارتباط با پروژه زیرگذر استاد معین  پرداخته شد و اعضای شورای شهر تهران در این زمینه نظرات خود را مطرح کردند و عنوان شد که چرا قبل از افتتاح این پروژه اعضای شورایاری محله در این زمینه پیگیریهای لازم را نکردند و نظرات اهالی منطقه را به شورا منتقل نکردند. 

رئیس شورای شهر تهران همچنین به برکناری مفاخریان شهردار منطقه 9 به دلیل عدم مدیریت حواشی پیش آمده در رابطه با پروژه زیرگذر استان معین اشاره کرد و گفت: با توجه به برکناری وی به دلیل این موارد اعضای شورای شهر تهران درخواست کردند که این موضوع در کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران پیگیری شود. 

هاشمی گفت: در ادامه جلسه هم‌اندیشی شورای شهر تهران همچنین به زمان بررسی لایحه بودجه 99 شهرداری تهران اشاره شد و در همین زمینه و با توجه به زمانبندی انجام شده در کمیسیونهای مربوطه قرار شد بررسی لایحه از اول اسفندماه در دستور کار شورا قرار گیرد.

وی تصریح کرد: نحوه حضور اعضای شورای شهر تهران در راهپیمایی 22 بهمن و اینکه اعضا به صورت گروهی یا تک‌تک در این مراسم شرکت کنند نیز در جلسه هم‌اندیشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

هاشمی در پایان گفت در انتهای جلسه امروز نیز به انتخابات مجلس در دوم اسفندماه و همچنین لیست‌های حاضر در انتخابات پرداخته شد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا