* همکاری سازمان نظام روانشناسی با شهرداری در حوزه سلامت روانی جامعه - اجتماعی نیوز
شهری

همکاری سازمان نظام روانشناسی با شهرداری در حوزه سلامت روانی جامعه

تصویر بنرمدیرکل سلامت شهرداری تهران از اعلام آمادگی ۱۱۳ نفر از مشاوران و روانشناسان سازمان نظام روانشناسی برای ارائه خدمات روانشناختی و مشاوره‌ای در وضعیت شیوع ویروس کرونا در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسو، زینب نصیری مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: تا این لحظه  ۱۱۳ نفر از مشاوران و روشناسان سازمان نظام روانشناسی کشور که همه‌شان دارای پروانه سازمان نظام روانشناسی هستند به ما اعلام آمادگی کرده‌اند که در قالب کار داوطلبانه در زمینه مشاوره و روانشناسی به مردم خدمت‌رسانی کنند.
به گفته وی، داوطلبین سازمان نظام روانشناسی می‌توانند علاوه بر خدمات مشاوره‌ای، در زمینه تولید محتواهای مرتبط با سلامت روانی جامعه و ارتباط با گروههای در معرض آسیب روانی با شهرداری همکاری کنند.
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری در حال تعریف زمینه‌های کار و همکاری با این عزیزان است، افزود: تعداد افرادی که اعلام آمادگی برای فعالیت داوطلبانه در زمینه روانشناسی داشته‌اند، قابل توجه است و شهرداری از این امر استقبال می‌کند و زمینه‌های همکاری مشترک با این عزیزان را به زودی فراهم خواهد کرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نصیری گفت: سامانه ١٣٧ شهرداری تهران نیز آماده دریافت اعلام آمادگی شهروندان در خصوص انجام کار داوطلبانه در این روزهاست.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 15 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا