انتظامی

کشفیات ۳ برابری کالاهای قاچاق در سال ۹۸ نسبت به سال گذشته

تصویر بنربه گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری صبح جمعه در جمع خبرنگاران کاشانی ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین انتخابات مجلس امیدواریم ملت سلحشور ایران اسلامی باقدرت‌تر از همیشه در این دو روز برای دفاع از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای میهن اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.

آماده باش قرارگاه‌های نوروزی نیروی انتظامی در نوروز ۹۹

وی با اشاره به در پیش بودن نوروز و فصل مسافرت‌های نوروزی ابراز داشت: قرارگاه‌های نوروزی نیروی انتظامی در سراسر کشور از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مسیرهای بین شهری در حالت آماده باش کامل هستند.

حمایت جدی نیروی انتظامی از آمران به معروف و ناهیان از منکر

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه یکی از وظائف این نیرو حمایت جدی از آمران به معروف و ناهیان از منکر است، تصریح کرد: نیروی انتظامی از بسیجیانی که با هماهنگی نیروی انتظامی و در قالب ماموریت‌های محوله از نیروی مقاومت بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه می‌کنند در اجرای ماموریت‌ها حمایت جدی می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخورد جدی نیروی انتظامی با افرادی که با قاچاق کالا باعث اختلال در اقتصاد کشور می‌شوند، خاطرنشان کرد: در برخورد با این افراد و شبکه‌ها باید در کشور یک اراده جمعی وجود داشته باشد.

سردار اشتری از کشفیات گسترده کالاهای قاچاق در دهه ماه نخست سال ۹۸ خبر داد و اذعان داشت: کشفیات کالاهای قاچاق در سطح کشور در ۱۰ ماهه سال ۹۸ نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۹۷ بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه این کالاها اغلب از سرشبکه‌ها کشف و ضبط شده است، تاکید کرد: یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بحث مبارزه با قاچاق کالا همکاری مردم است که در این زمینه همکاری خوبی را شاهد بودیم.

اجرای طرح ناظر ۱ برای برخورد با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کنند

فرمانده ناجا همچنین با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند، بیان داشت: یکی از اقدامات انجام شده در این زمینه اجرای طرح «ناظر ۱» بوده است که با همکاری مردم با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کردند برخورد شده است.

وی با اشاره به حضور مردم و خیرین در کمک به دیگر هموطنان افزود: کاشان یکی از شهرهای نمونه کشور در این زمینه است که در زمینه کمک به بیماران صعب‌العلاج اقدامات بسیاری انجام شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه یکی از موسساتی که در کاشان برای کمک به بیماران صعب‌العلاج خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد موسسه امدادگران عاشورای کاشان است، یادآور شد: امیدواریم اقدامات انجام شده در کاشان الگویی برای دیگر شهرهای ایران اسلامی شود.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا