انتظامی

کشف ۶۰۰ گرم «شیشه» از درز شلوار!

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، ظهر دیروز در پی تماس حراست اداره پست واقع در چهارراه لشگر با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور دو فرد مشکوک در اداره پست، عوامل کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در محل حضور پیدا کردند.

ماموران با حضور در اداره پست به بررسی موضوع و مرسوله پستی که دو فرد مذکور قصد پست آن را داشتند، پرداختند و در بررسی اولیه مشخص شد این اشخاص قصد ارسال پنج ثوب (پنج عدد) شلوار را به مقصد مشخصی دارند.

در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد در درز کمر این شلوارها که به صورت غیر طبیعی سفت بودند، موادی جاسازی شده که پس از شکافتن درز کمر شلوارها، جاسازی مواد روانگردان از نوع شیشه داخل شلوارها برملا شد.

این دو نفر در بازجویی مقدماتی عنوان کردند در یک شرکت پیک‌موتوری مشغول فعالیت هستند؛ فردی این شلوارها را به آنها داده و از آنها خواسته از طریق پست، شلوارها را به آدرس معینی ارسال کنند و این افراد نیز طبق نرخ‌نامه کارمزد دریافت کرده‌اند.

سرهنگ سعید آقایاری رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: باتوجه به ابعاد موضوع، متهمان به کلانتری منتقل شدند و در بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد ۶۰۰ گرم موادمخدر داخل شلوارها جاساز شده است.

وی تصریح کرد: یکی از متهمان موتورسوار و دیگری مسئول مجموعه پیک موتوری است که به مقام قضایی معرفی شده‌اند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا