دسته‌بندی نشده

کهگیلویه و بویارحمد جزو سه استان کشور در پیشگیری از وقوع جرم است

تصویر بنرفرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در زمینه پیشگیری از وقوع جرم جزو سه استان کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری همسو، سردار مهدی انصاری روز شنبه، ۱۵ مهر ماه در مراسم صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: همچنین در کشفیات مختلف در بین استانهای کشور شرایط خوبی را داریم.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی این استان مقتدرانه با مخلان نظم و هنجارشکنان برخورد می‌کند، اظهارکرد: مهم‌ترین رسالت نیروی انتظامی تامین آسایش و امنیت مردم بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پلیس باید امین مردم در عرصه‌های مختلف باشد، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شب و روز بیدار هستند تا آرامش و امنیت مردم را تامین و با هرگونه ناهنجاری و ناآرامی قاطعانه برخورد کند.

انصاری امنیت را زیربنای توسعه در بخش‌های مختلف عنوان و تصریح کرد: بدون شک یکی از مهم‌ترین خواسته‌ها و مطالبه مردم تامین امنیت بوده زیرا در این صورت می‌توانند به خواسته‌های به حق خود برسند.

وی ادامه داد: پلیس با اقتدار، هوشیاری و هوشمندی کامل بیدار است تا به خواسته به حق مردم پاسخ دهد و امروز سرمایه اصلی نیروی انتظامی اعتماد و رضایت مردمی است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اجتماعی کردن پیشگیری از وقوع جرم با هدف مشارکت مردم و اجتماعی کردن مقابله با جرم را راهبرد پلیس دانست و تاکید کرد: مردم‌داری و حفاظت از آرمان‌های بلند انقلاب به عنوان ثمره خون شهدا جزو وظایف نیروی انتظامی است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا